Google запускає «панель знань» для новинних видань

Компанія Google вирішила додати нову панель в своєму пошуковику для боротьби з поширенням фейків.

Як розповіла Google у своєму блозі, в мережі існують десятки тисяч творців контенту, які публікують величезні обсяги інформації щодня. І запуск нової «панелі знань» (Knowledge Panel) покликаний надавати читачам більше інформації про матеріали й видавців, які їх опублікували.

На панелі будуть показані теми, які зазвичай висвітлює видання, отримані ним нагороди і результати фактчекінгу з боку сторонніх організацій. Сама Google не буде контролювати, які видання потраплятимуть на нову панель, і яка інформація буде на ній відображена.

«На це впливає безліч факторів. При цьому видавці, які постійно публікують свіжий новинний контент, мають великі шанси отримати цю панель», – розповіли в компанії.

У Google також запевнили, що запуск Knowledge Panel не вплине на ранжування сайтів в результатах пошуку.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року компанія Google запустила функцію перевірки фактів, яка відображається у вікні розширеного перегляду новин. Вона спершу була доступна для користувачів в США і Великобританії. В квітні 2017 року процедура фактчекінгу в новинному агрегаторі і пошукових запитах була запущена по всьому світу.

Media Sapiens

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *